Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iedegs 22 metrus augsto «Lido» egli ar miljons rotājumiem

Sestdien, 30. novembrī, trīs nedēļas pirms Ziemassvētkiem, plkst.18.00 tiks iedegta viena no lielākajām Rīgas svētku eglēm «Lido» Atpūtas centrā Krasta ielā, kas jau divas nedēļas darbojās testa režīmā, bet tagad iedegsies visā krāšņumā ar vairāk nekā miljons rotājumiem. Šogad egli iedegs bērni, kas uzvarējuši iepriekš izsludinātajā zīmējumu konkursā, un ikviens varēs bezmaksas iegūt personificētu apsveikuma kartiņu ar sevi un lielo egli, ko nosūtīt radiniekiem.

Lielo «Lido» egli gatavo vesela darbinieku komanda strādājot vairāk nekā 2000 darba stundas, jo egle ir 22 metru augsta, tās diametrs ir 22 metri un tā ir rotāta ar vairāk nekā vienu miljonu dažādu krāsu lampiņu, simtiem sudraba zvaigžņu un lentīšu.

«Protams, ka par svētku egli vienmēr visvairāk priecājas tieši bērni, tādēļ šogad esam izveidojuši īpašu veidu, kādā bērniem pašiem būs iespēja ieslēgt lampiņas eglē,» stāsta AS «Lido» Valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. «Taču, lai arī lielajiem atgrieztos bērnības prieks, pie egles būs novietots milzīgs krēsls, kurā iesēžoties katrs jutīsies kā bērnībā, un ar mūsu fotogrāfa palīdzību ikviens varēs bezmaksas iegūt īpašu apsveikuma kartiņu ar sevi un lielo egli, ko nosūtīt saviem mīļajiem svētkos.»

Paralēli egles iedegšanai un apsveikuma kartīšu gatavošanai notiks tradicionālais Ziemassvētku ieskaņas koncerts un vakara noslēgumā ieradīsies arī bērnu īpaši gaidītais viesis – Ziemassvētku vecītis. Pasākuma programma «Lido» Atpūtas centrā Krasta ielā 76 notiks no plkst.18.00 līdz plkst.21.00 30.novembrī.

Visās aktivitātēs dalība ir bez maksas.