Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pildegovičs atzinīgi novērtēja operatīvo Lietuvas rīcību

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, tiekoties ar Lietuvas Ārlietu ministrijas viceministru Neri Germanu, atzinīgi novērtēja operatīvo Lietuvas rīcību, reaģējot uz Latvijas amatpersonu pausto nosodījumu «Maxima Latvija» bijušā vadītāja Gintara Jasinska izteikumu sakarā.

Par to portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijas Preses centrā.

Ministrijas pārstāvji informē, ka sarunas laikā abas puses arī apmainījās viedokļiem par Baltijas Padomes norisi, Austrumu partnerības aktualitātēm saistībā ar Viļņā notiekošo samitu, kā arī sadarbību ar Krieviju.

Tika skarti vairāki aktuāli divpusējo attiecību jautājumi, tostarp arī Ziņojums par Latvijas un Lietuvas sadarbības perspektīvām, un pārrunātas dažas no tā rekomendācijām. Germans ir šī ziņojuma autors no Lietuvas puses.

Jau vēstīts, ka ceturtdien pēc Jasinska izteikumiem preses konferencē Pildegovičs pie sevis izsauca Lietuvas vēstnieku. Vakarā «Maxima Group» izplatīja paziņojumu, informējot, ka Jasinsks tiek atlaists no «Maxima Latvija» priekšsēdētaja amata.