Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Streļčenoks noraida «Delnas» pārmetumus

Biedrības «Sabiedrība par atklātību - Delna» publiski paustie apgalvojumi par Korupcijas novēršanas un apkarošanas (KNAB) biroja priekšnieka Jaroslava Streļčenoka nespēju vadīt iestādi ir nepamatoti, uzskata pats Streļčenoks.

KNAB vadītājs norāda, ka «Delna» nekorekti interpretē viņa darbības un tās rezultātu novērtēšanas rezultātus. Streļčenoks arī atkārtoti norādīja, ka saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto novērtējums «C» pielīdzināms novērtējumam «labi», informē KNAB pārstāve Inta Šaboha.

Streļčenoks uzskata, ka «Delnas» apgalvojums par viņa bezdarbību normatīvo aktu aktualizēšanas jautājumā ir nepamatots, un norāda, ka savas darbības laikā viņš ir apstiprinājis 19 KNAB darbību reglamentējošos iekšējos normatīvos aktus par KNAB darba organizācijas jautājumiem, un papildus informē, ka atbildīgo amatpersonu lietvedībā izstrādes stadijā pašlaik atrodas 17 iekšējie normatīvie akti, kuru aktualizēšana tika sākta 2012.gada sākumā.