Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Silovam 13.vieta PK posma 1500 metru distances A grupā

Latviešu ātrslidotājs Haralds Silovs piektdien trešajā Pasaules kausa izcīņas posmā ieņēma 13.vietu 1500 metru distances A grupas sacensībās.

Distanci latvietis veica minūtē un 47,45 sekundēs, kas no viņa personīgā rekorda atpalika par gandrīz trim sekundēm. Iepriekšējā posmā viņš šajā distancē sasniedza jaunu Latvijas rekordu, tika pie panākuma B grupā un nopelnīja tiesības šajā posmā startēt A grupā.

No B grupā startējušajiem sportistiem ātrāki par Silovu bija seši ātrslidotāji, tāpēc latvietim kopējā ieskaitē 18.laiks, jo viens no A grupas sportistiem tika diskvalificēts. Par iegūto vietu Silovs tika pie 18 kopvērtējuma punktiem.

Kopvērtējumā pēc trim posmiem Silovs šajā distancē ar 51 punktu ieņem 16.vietu.

Sestdien sportisti sacentīsies 500 un 1000 metru distancēs, bet svētdien gaidāmas otrās 500 metru distances sacensības, kā arī 10 000 metru distance.

Šis ir trešais no četriem Soču olimpisko spēļu atlases posmiem.

Lai kvalificētos Soču olimpiskajām spēlēm, līdz nākamā gada 13.janvārim pasaules rangā attiecīgajā disciplīnā jābūt 20 labāko sportistu skaitā (5000 metros - 16). Savukārt pārējie dalībnieki tiks atlasīti pēc Pasaules kausa sacensībās sasniegtā rezultāta. Silovs kā galveno mērķi izvirzījis kvalificēties Sočiem 1000 un 1500 metru distancēs.