Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zolitūdes traģēdija: Policija aiztur iespējamo ziedojumu izkrāpēju

Šodien saistībā ar Zolitūdes traģēdijā cietušo ziedojumu izkrāpšanu Valsts policijas Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja kādu 1987.gadā dzimušu sievieti, informē policija.

Šobrīd sieviete tiek turēta aizdomās par četriem krāpšanu gadījumiem, no tiem divos gadījumos sieviete it kā vākusi ziedojumus, lai palīdzētu traģēdijā cietušajiem.

Informāciju par krāpšanu gadījumiem Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki saņēma no iedzīvotājiem, kuri par to ziņoja sociālajos tīklos un arī no kāda žurnālista, pie kura bija vērsusies viena no cietušajām.

Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki nekavējoties reaģēja uz saņemto informāciju un izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka krāpšanas varētu būt veikusi kāda 1987.gadā dzimusi sieviete, kuru policisti šodien aizturēja. Šobrīd sieviete tiek turēta aizdomās par četriem krāpšanu gadījumiem, no kuriem divos viņa izkrāpusi ziedojumus, kas paredzēti Zolitūdes traģēdijā cietušajiem. Pārējie divi krāpšanu gadījumi nav saistīti ar ziedojumiem.

Visos krāpšanu gadījumos izkrāptas nelielas naudas summas.

Izmeklētājiem ir pamatotas aizdomas, no aizturētās sievietes darbībām varētu būt cietušas vēl citas personas, tādēļ policisti aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlos redzamās sievietes pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem 67086757, 67086477 vai 110.