Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas baznīcās notiks pirmie Adventa mūzikas svētku koncerti

Šodien Adventa mūzikas svētku ietvaros notiks Rīgas baznīcās notiks pirmie koncerti, aģentūru LETA informēja Austras biedrības pārstāve Inese Sērdiene.

Koncerti aizsāk septiņu koncertu ciklu ar moto «Pasniedz mīlestību dzīvībai!» dažādu konfesiju Rīgas baznīcās.

Kristīnei Sudmalei-Locikai koncertā plkst.12 Daugavgrīvas Baltajā baznīcā (Baltāsbaznīcas ielā 50) pievienosies brālis Kristaps Sudmalis, dēli Jēkabs un Gustavs Lociki, kā arī Liepājas Simfoniskā orķestra mākslinieks Āris Burkins (oboja).

Adventu ievadot, Kristīne dziedās gan savas, gan citu autoru radītās dziesmas, kas tapušas ilgākā laika periodā, pārdomājot un ilgojoties pēc mīlestības, miera un ticības.

Savukārt plkst.13 Rīgas Krusta baznīcā (Ropažu ielā 120) koncertu sniegs Kaspars Dimiters un uzrunu teiks mācītājs Ivars Jēkabsons.

Ieeja koncertos bez maksas.

Adventa mūzikas svētku ietvaros koncerti notiks katru Adventa svētdienu no 1. līdz 22.decembrim, un tajos koncertē arī tādi dziesminieki kā Haralds Sīmanis, Silvija Silava, Arnis Miltiņš, Helēna Kozlova.

Koncertus rīko «Austras biedrība», atbalsta Rīgas Dome.