Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Doma laukumā iedegs Rīgas galveno Ziemassvētku egli

Sagaidot pirmo adventi, Doma laukumā šodien plkst.18 notiks Rīgas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Egles iedegšanas pasākumā iedzīvotājus priecēs bērnu vokālais ansamblis «Knīpas un knauķi», dziedātājs Daumants Kalniņš un Ziemassvētku ansamblis. Apmeklētāji varēs vērot arī iluzionista Manta Vizarda priekšnesumu. Egles iedegšanas pasākumu vadīs Liepājas teātra aktrise Inese Kučinska un Dailes teātra aktieris Gundars Silakaktiņš.

Līdz ar Rīgas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanu sāks darboties arī Ziemassvētku tirdziņi Doma laukumā, Līvu laukumā un Esplanādē, kur rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti iepirkties, kā arī nedēļas nogalēs apmeklēt kultūras aktivitātes. Bērni varēs tikties un aprunāties ar Ziemassvētku vecīti, bet divos tirdziņos būs iespēja apskatīties arī dzīvniekus - aitas un trušus.

Svētdien pilsētā aizsākas adventes laika kultūras programma, kurā iedzīvotāji var atrast sev tīkamāko pasākumu, arī koncertus, pasākumus bērniem, izrādes un radošas darbnīcas. Pasākumi notiek Rīgas kultūras centros, parkos un laukumos, kā arī dievnamos, muzejos un koncertzālēs gan pilsētas centrā, gan apkaimēs.

Adventes un Ziemassvētku pasākumus Rīgā atbalsta Rīgas dome. Pasākumu programma pieejama interneta vietnē «www.kultura.riga.lv».