Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ažiotāža Baltkrievijā uz PČ hokejā pārspēj prognozes, biļešu maz

2014.gada pasaules hokeja čempionāta izpilddirekcijas menedžeris Petrs Rjabuhins pastāstījis par biļešu tirdzniecību un norādījis, ka uz visām Baltkrievijas izlases spēlēm biļetes ir izpirktas, raksta «Tyt.by».

«Mēs negaidījām tādu ažiotāžu. Biļetes uz finālspēli, kuras internetā sāka pārdot 25.novembrī, jau pēc četrām minūtēm nebija. Tikmēr pie kasēm veidojas rindas pirms to atvēršanas,» izteicies Rjabuhins.

«Cilvēki no Krievijas brauc uz Baltkrieviju pēc biļetēm. Mums raksta un jautā: «Kāpēc jums ažiotāža ir lielāka par Soču olimpiskajām spēlēm?» Kā mēs to varam zināt? Šodien zvanīja no Slovākijas, atnāca vēstule no Volgogradas, Smoļenskas. Mēs pret katru līdzjutēju attiecamies kā pret brāli, cenšamies palīdzēt. Domājām, ka uz vājāko komandu mačiem biļetes nepirks, taču tā nav.»

«Visas biļetes uz vadošo izlašu spēlēm praktiski ir izpārdotas, tās, kuras nav, pārdošanā nonāks pēc 15.decembra. Vēlāk tirdzniecībā nonāks tās biļetes, no kurām būs atteikušās komandas un rezervētās biļetes ārzemju viesiem, kuras netiks izņemtas.»