Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Maxima» īpašnieki izveidojuši krīzes vadības grupu

«Maxima» īpašnieks - holdings «Vilniaus prekyba» - 30.novembrī ir izveidojis krīzes vadības grupu, portālu «Apollo» informēja «Maxima Latvija» komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Grupu vadīs uzņēmuma «Vilniaus prekyba“ valdes loceklis Ignas Staškevičius.

Izveidotā grupa koordinēs palīdzības sniegšanu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, saziņu ar iesaistītajām valsts institūcijām, kā arī informācijas sniegšanu sabiedrībai.

Jau ziņots, ka «Maxima» un virkni citu uzņēmumu pārvaldošās Lietuvas holdingkompānijas «Vilniaus prekyba» vadītāja Jolanta Bivainīte kādā intervijā bija paudusi viedokli, kas sabiedrībā bija izraisījis sašutumu.

Jautāta par uzņēmuma «Maxima» atbildību Zolitūdes traģēdijā, pārstāve, intervijā aģentūrai BNS, bija izrādījusi neizpratni un jautājusi: «Kāds gan «Maxima» ar to sakars? Vai «Maxima» vainīga tajā, ka gāja bojā cilvēki?»

«Kad [cietušajiem] pāries šoks, es domāju, ka viņi atzīs - «Maxima» vienīgā palīdzēja. Vai tad mums jāņem līdzi žurnālisti katru reizi, kad mēs pie viņiem braucam un jautājam, kā varam palīdzēt? Mēs esam uzņēmušies atbildību, kas pat pārsniedz mūsu iespējas.»

Vēlāk viņa medijiem izplatītā paziņojumā nožēlojusi savu pausto viedokli un atvainojās visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Jau ziņots, ka «Maxima Latvija» vadītājs Gintars Jasinsks ceturtdienas vakarā atbrīvots no amata, pateicoties saviem izteikumiem preses konferencē, kurā viņš paziņoja, ka Zolitūdes traģēdijas sakarā jūtoties «atbildīgs, bet ne vainīgs»