Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zolitūdes stāsti: «airBaltic» pilota sieva - viena no jaunākajām bojāgājušo vidū

Pagājusi jau vairāk nekā nedēļa kopš traģēdijas Zolitūdē, kad, sabrūkot veikala «Maxima» jumtam, bojā gāja 54 cilvēki. Kamēr izmeklētāji cenšas noskaidrot notikušā apstākļus, bet vainīgie taisnoties, daudzas ģimenes nespēj atgūties no mīļoto cilvēku zaudējuma.

Par Zolitūdes traģēdiju joprojām raksta arī mūsu kaimiņvalsts Lietuvas mediji. «Lietuvos rytas» aizvadītajā nedēļas nogalē publicējis smeldzīgu stāstu par vienu no jaunākajiem Zolitūdes traģēdijas upuriem - «airBaltic» pilota sievu, kuras dzīve zem veikala drupām aprāvās 25 gadu vecumā.

«AirBaltic» pilots - lietuvietis Gintaras Gruzda ar latvieti, stjuarti Elgu Gruzdu bija apprecējies tikai pirms gada, pagājušā gada septembrī.

Liktenīgajā vakarā Elga pēc darba bija devusies uz veikalu iepirkties. Tikai stundu pirms negadījuma viņa pa telefonu runājusi ar savu māti.

Kad māte no medijiem uzzināja par traģēdiju, viņa tūlīt centās sazināties ar meitu, taču Elgas telefons klusēja.

Visu nakti Elgas māte stāvēja pie veikala, cerot uz brīnumu. Tomēr piektdienas rītā viņa saņēma ziņu, ka Elga gājusi bojā, raksta «Lietuvos rytas».

«Viņa baudīja dzīvi. Pat tad, kad viss negāja, tā kā gribētos, viņa bija ļoti spēcīga,» tā par Elgu «Lietuvos rytas» stāstījis kāds Elgas kolēģis.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.