Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būs izmaiņas N2 un N3 nakts satiksmes autobusu maršrutos sarakstos

No 6.decembra saistībā ar ziemas sezonas sākšanos tiks veiktas izmaiņas N2 un N3 nakts satiksmes maršrutu sarakstos no mikrorajoniem, informē SIA «Rīgas satiksme» (RS) pārstāvis Viktors Zaķis. 

Viņš informē, ka izmaiņas skars N2 autobusu maršrutu «Centrs – Sarkandaugava – Vecmīlgrāvis» un N3 autobusu maršrutu «Centrs – Bolderāja». Izmaiņas ir nepieciešamas, jo nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ maršrutu veikšanai ir nepieciešams papildu laiks.

Vienlaikus RS norāda, ka no pilsētas centra autobusi aties tāpat kā līdz šim – «apaļās» stundās. No mikrorajoniem (Vecmīlgrāvja un Bolderājas) uz pilsētas centru autobusi aties plkst.00.45; 01.45; 02.45; 03.45; 04.45.

Zaķis atgādina, ka naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu uzņēmums nodrošina nakts satiksmi deviņos autobusu maršrutos.

Galapunkts pilsētas centrā nakts satiksmes autobusu maršrutiem ir pieturvieta Stacijas laukums/Centrālā stacija. Maršrutus apkalpo dzeltenie minibusi.

Visi autobusi no pilsētas centra atiet vienlaicīgi apaļās stundās. Atiešanas laiki no galapunkta ir izvēlēti tā, lai pasažieriem vieglāk būtu orientēties kustības sarakstā. Visu nakts maršrutu autobusi no galapunkta Stacijas laukums/Centrālā stacija atiet vienlaicīgi – plkst.24; 01.00; 02.00; 03.00; 04.00; 05.00. No mikrorajoniem uz pilsētas centru autobusi atiet «pusapaļās» stundās – plkst.00.30; 01.30; 02.30; 03.30; 04.30, atsevišķiem maršrutiem ir atiešanas laiks uz pilsētas centru arī plkst.5.30.

Kā jau iepriekš tika norādīts, ziemas sezonas laikā maršrutos N2. «Centrs – Sarkandaugava – Vecmīlgrāvis» un N3. «Centrs – Bolderāja» sarežģīto braukšanas apstākļu dēļ no Vecmīlgrāvja un Bolderājas atiešanas laiki tiks mainīti.

Brauciena maksa visiem pasažieriem ir viens lats, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja. Nakts reisi ietilpst komercpārvadājumu grupā, tādēļ tiem netiek piemērota parastā sabiedriskā transporta pārvadājumu maksa, nedz arī kādi braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot tās personas, kurām tiesības izmantot sabiedrisko transportu bez maksas ir paredzētas Invaliditātes likumā.