Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«SuperBingo» īsā laikā laimētas sešas automašīnas

Loterijā «SuperBingo» aizvadīto trīs nedēļu laikā laimētas sešas automašīnas - «Nissan Juke», «Opel Mokka», «Ford Focus», «Volvo XC 60», «Honda Civic» un «Opel Meriva».

Kā informē «Latvijas Loto» mārketinga daļas vadītāja Aiga Roziņa, īpašajā gada nogales papildspēlē «SuperBingo» svētku programma katru nedēļu garantēti tiek izlozēta viena automašīna. Pirmajā izlozē automašīnu «Nissan Juke» laimēja Daiga Ķirse no Ventspils, bet otrajā izlozē automašīnu «Opel Mokka» - Māris Sausais no Rīgas.

Par trešās automašīnas «Ford Focus» īpašnieci aizvadītās nedēļas nogalē kļuva mājsaimniece Mudīte Blusiņa no Alūksnes novada, kura uz izlozi «Inchcape Latvija» autosalonā bija ieradusies kopā ar vīru un diviem bērniem.

Mudītes prieks par jauno automašīnu bija neviltots, jo viņu ģimenei nekad neesot piederējusi pilnīgi jauna automašīna. Mudīte «Latvijas Loto» pastāstīja, ka «SuperBingo» viņa spēlējot reti.

Šajā reizē Mudīte aizpildīto loterijas biļeti aizmirsusi mājās, tāpēc Alūksnē iegādājusies «SuperBingo» Ātrspēli, un šis pirkums ir vainagojies panākumiem, jo nu viņa ir tikusi pie jaunas automašīnas.

Arī «SuperBingo» Lielais laimes rats trīs nedēļas pēc kārtas apstājās uz kāda no automašīnu sektoriem, kā rezultātā Indra Freimane no Ķekavas novada laimēja «Volvo XC 60», Brigita Dumpe no Rīgas - «Honda Civic», un Janīna Krieviņa no Madonas - «Opel Meriva».