Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veic ārpuskārtas drošības pārbaudi tirdzniecības centrā «Liiba»

Pēc Zolitūdes traģēdijas tirdzniecības centra «Liiba» pārstāvji nolēmuši veikt ārpuskārtas pārbaudi, kurā secināts, ka iepirkties šajā tirdzniecības centrā Ķekavā ir droši. 

Kā portālu «Apollo» informē tirdzniecības centra «Liiba» sabiedrisko attiecību konsultants Gints Lazdiņš, ēkas būvuzrauga veiktā pārbaude 28.novembrī liecina, ka ēkā nav konstatēti būvniecības pārkāpumi un ir ievēroti visi drošības noteikumi.

«Tuvojas ziemas svētku laiks, kad tradicionāli veikalos pieaug pircēju skaits un aktivitāte. Arī ziemas laika apstākļi, piemēram, sniegs ir papildu pārbaudījums visām būvkonstrukcijām. Tāpēc ļoti atzinīgi vērtējam kopsapulces lēmumu par ārpuskārtas pārbaudi, lai vēlreiz pārliecinātos par to, ka strādāt un iepirkties «Liiba» ir pilnīgi droši,» norādījusi centra vadītāja Sarmīte Grende.

Tirdzniecības centrs «Liiba» kā divstāvīgs kompaktgalerijas tipa tirdzniecības centrs, tas tika atklāts 2009.gada aprīlī. Šobrīd centrā ir 44 tirdzniecības vietas.