Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāks darboties mājaslapa mīlestības vēstījumu nosūtīšanai

Pirmajā Adventē sāka darboties mājaslapa «www.iededzegli.lv», kurā ikviens var nosūtīt savu mīlestības vēstījumu.

Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, svētdien Kaļķu ielas un Aspazijas bulvāra krustojumā, pie Laimas pulksteņa iemirdzējās Laimas Mīlestības egle, aģentūru LETA informēja uzņēmumā «Laima». Vienlaikus sāka darboties arī interneta vietne «www.iededzegli.lv», ar kuras palīdzību ikviens var piedalīties egles iedegšanā, ierakstot mājaslapā savu mīlestības vēstījumu. Sūtīt šādus vēstījumus varēs visu svētku laiku, un ik reizi, kad tiks nosūtīts kāds vēstījums, egle iemirdzēsies vēl košāk.

Vērot egles iedegšanos varēs arī internetā, jo pie egles būs uzstādīta vebkamera. Turklāt vēstījumu varēs nosūtīt no jebkuras vietas Latvijā un ārzemēs.

Blakus Laimas pulkstenim durvis vērs Laimas Mīlestības un siltuma mājiņa, kurā varēs baudīt siltu dzērienu un darīt darbus, dāvājot prieku citiem. Mājiņā būs aplūkojamas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu zīmētās kartītes un ikviens mājiņas apmeklētājs varēs pieteikties sarūpēt dāvanu konkrētam bērnam. Tiem, kas pieteiksies sarūpēt dāvanas kartīšu autoriem, tiks nodibinājuma «Rožkalni» jauniešu sagatavotie eņģelīši.

Pie mājiņas atradīsies arī Latvijas Pasta pastkaste, un ikviens varēs nosūtīt īpašas Sargeņģeļu pastkartes.

Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņa turpmāk būs atvērta katru dienu līdz nākamā gada 10.janvārim. Tā darbosies no plkst.12 līdz 21, bet 24., 24. un 31.decembrī - no plkst. 12 līdz 16. Jaungada pirmajā dienā mājiņa būs slēgta.