Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VUGD vadītājs izsaka pateicību Latvijas iedzīvotājiem

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) šefs Oskars Āboliņš savā un glābēju vārdā izsaka pateicību Latvijas iedzīvotājiem, kas nav bijuši vienaldzīgi un snieguši palīdzību glābējiem pēc Zolitūdē notikušās traģēdijas.

«Paldies visiem, kuri nepalika vienaldzīgi šajā visai tautai grūtajā laikā, visiem, kuri atbalstīja ugunsdzēsējus glābējus un bēdās nonākušos cilvēkus, sniedzot viņiem visdažādāko atbalstu – saziedojot līdzekļus, piegādājot pārtiku, piedāvājot specializēto tehniku un psihologu palīdzību. Ja arī tā bija tikai pašu pagatavota sviestmaizīte un tēja, mēs sajutām, ka tā tikusi gatavota ar īpašu mīlestību un laba vēlējumiem,» paziņojumā medijiem norāda VUGD vadītājs.

«Glābēju un personīgi savā vārdā izsaku vissirsnīgāko pateicību un atzinību visiem Latvijas iedzīvotājiem par aktīvo iesaistīšanos, palīdzību un līdzi jušanu tirdzniecības centra «Maxima» sagruvuma seku likvidēšanā un cilvēku glābšanas darbu laikā,» teic Āboliņš.