Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina limbažniekus piedalīties konkursā «Skaistākais Ziemassvētku noformējums»

Lai pilsētas vizuālais noformējums radītu svētku noskaņu Ziemassvētkos un sagaidot Jaungadu, kā arī, lai veicinātu uzņēmēju un iedzīvotāju aktīvu līdzdalību pilsētas svētku noformējuma veidošanā, Limbažu novada pašvaldība no šodienas, 2.decembra, izsludina konkursu Skaistākais Ziemassvētku noformējums, portālu «Apollo» informēja Liene Preimane, Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.

Konkursā var piedalīties ikviena juridiska un fiziska persona ar Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu tirdzniecības un pakalpojumu iestāžu, uzņēmumu, mācību iestāžu, dzīvojamo māju un citu ēku fasādēs, sētās, pagalmos un skatlogos. Šo noformējumu vērtēs 3 kategorijās: privātmāju un daudzstāvu dzīvojamo māju noformējums; uzņēmumu un citu sabiedrisko ēku noformējums; pašvaldības iestāžu ēku noformējums. Vērtējumā tiks ņemta vērā noformējuma atbilstība Ziemassvētku noskaņai, idejas oriģinalitāte, materiālu pielietojums un krāsu risinājums, noformējuma saderība ar ēkas arhitektūru un apkārtējo vidi, tīrība un kārtība objektā un tam pieguļošajā teritorijā.

Konkursam jāpiesakās līdz 13.decembrim Klientu apkalpošanas centrā Rīgas ielā 16, 1. stāvā vai pa tālruni 64023003, e-pasta adrese komunikācija@limbazi.lv. Pieteikumā jānorāda objekta nosaukums (veikals, uzņēmums, skola u.c.), adrese, kontaktpersona un kontakttālrunis. Pieteikumu izvērtēšana notiks no 16.decembra līdz 20.decembrim.

Komisijai ir tiesības vērtēt arī konkursam nepieteiktos objektus. Uzvarētāji un labāko noformējumu autori tiks sveikti gada nogales pasākumā. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems arī naudas prēmijas. Nolikums - www.limbazi.lv.