Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Fēlikss Ķiģelis kopā ar bērnu ansambli «Mazās pērlītes» ieraksta dziesmu

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, mūziķis Fēlikss Ķiģelis kopā ar Babītes novada bērnu ansambli «Mazās pērlītes» ir ierakstījuši labi zināmu, bet sen aizmirstu dziesmu «Mēnestiņa kamanās».

«Mazās pērlītes» apvieno savā dziedātāju pulkā bērnus pirmsskolas vecumā. Ansamblis pastāv kopš 2010. gada, un ik gadu tam pievienojas jauni dziedāt gribētāji. Ansambļa vadītāja Liena Bernharde saka: «Ar lielu prieku mēs dziedam un iepriecinām savus klausītājus. Sadarbība ar mūziķi Fēliksu Ķiģeli bija lieliska pieredze bērniem, strādājot kopā un iedziedot dziesmu studijā. Ceru, ka sadarbība turpināsies. Dziesma «Mēnestiņa kamanās» raisa atmiņas par bērnību un Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Klausoties dziesmu, aicinu visus atgriezties skaistajās bērnības atmiņās.»

Šīs brīnišķīgās Leonīda Vīgnera un Alfrēda Krūkļa dziesmas pirmatskaņojums ir meklējams 1983. gadā, kad to izpildīja Ojārs Grīnbergs ar savu meitu Endiju, bet nu pēc 30 gadiem tai ir dots otrs mūžs jaunā skanējumā.

Fēlikss par sadarbību ar «Mazām pērlītēm»: «Man ir liels prieks sadarboties ar šiem bērniem. Viņi visu dara ar ļoti lielu prieku un darbu ierakstu studijā pārvērta par aizraujošu piedzīvojumu. Bērniem ir tik lieli enerģijas un dzīvesprieka resursi, ka pieaugušie bieži vien netiek līdzi.»