Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tirdzniecības centrā «Mols» izveidota virtuāla safari izstāde

Tirdzniecības centrā «Mols» izveidots unikāls dabas stends jeb safari, kurā ikvienam ir iespēja apskatīt dažādas fotogrāfijas un video, kā arī iepazīties ar detalizētu informāciju par apdraudētām dzīvnieku sugām visā pasaulē. Turklāt virtuālā safari apmeklētāji īpašā spēlē var pārbaudīt savas zināšanas par dabu, klausīties dzīvnieku balsis, apskatīt to pēdu nospiedumus, un, izmantojot sociālos tīklus, uzaicināt savus draugus apmeklēt dzīvās dabas stendu. Tas t/c «Mols» būs aplūkojams līdz pat 8. decembrim.

Lai parādītu gorillu, gepardu, degunradžu un citu savvaļas dzīvnieku emocijas un skaistumu tuvplānā, pētnieku komanda devās ekspedīcijā 238 kilometru attālumā no Austrumāfrikas valsts Ruandas un dokumentēja pasaules apdraudētākos dzīvniekus to dabiskajos apstākļos. Dzīvās dabas stendā t/c «Mols» uz vairākiem ekrāniem aplūkojamas dzīvnieku nesamākslotās attiecības un noslēpumi, kā arī ekspedīcijas aizkulises.

«Samsung UHD dzīvās dabas» stends veidots kā liels dzīvnieku pārvadāšanas būris, kurus parasti izmanto ziloņu, zebru, lauvu, nīlzirgu un citu dzīvnieku pārvadāšanai. Tas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, un, pateicoties televizoru attēla kvalitātei, apmeklētājiem ir iespēja kļūt par ekspedīcijas dalībniekiem un vērot pasaules apdraudētākos dzīvniekus, it kā tie atrastos rokas stiepiena attālumā.

«Dzīvnieku aizsardzības projektus daudzviet pasaulē «Samsung» īsteno sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu, daļu no pārdoto Samsung UHD televizoru ieņēmumiem ziedojot pasaules apdraudētāko dzīvnieku atbalstam. Latvijā projekta ietvaros no katra pārdotā UHD televizora 2% ieņēmumu tiks ziedoti Slīteres Nacionālā parka labiekārtošanai. Slīteres Nacionālais parks ir ne tikai viena no daudzveidīgākajām floras un faunas teritorijām Latvijā, bet arī īpaši saudzējama dabas zona, kas iekļauta Eiropas aizsargājamo dabas teritoriju tīklā,» stāsta «Samsung Electronics Baltics» korporatīvās komunikācijas vadītāja Iveta Bojāre.