Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā tiks veiktas izmaiņas minibusu kustības sarakstos un maršrutos

Ņemot vērā pilnsabiedrības «Rīgas mikroautobusu satiksme» ierosinājumu, no 7.decembra tiks veiktas izmaiņas vairāku minibusu maršrutu kustības sarakstos, maršrutu nosaukumos un viens maršruts tiks mainīts, portālu «aplolo» informēja uzņēmumā «Rīgas Satiksme» (RS).

No 7.decembra jauni kustības saraksti darba dienām un brīvdienām stāsies spēkā 222., 270. un 280.minibusa maršrutā. Izmaiņas tiek veiktas, lai uzlabotu maršrutu kustības regularitāti.

Tāpat no 7.decembra tiks veiktas izmaiņas 222.minibusa maršrutā – turpmāk pilsētas centrā galapunkts būs MTS (Maršruta taksometru stacija), kā arī virzienā uz pilsētas centru minibusi uzņems pasažierus 17. un 23.trolejbusa galapunktā «Purvciems».

Lai iedzīvotājiem būtu vieglāk orientēties maršrutu tīklā, no 7.decembra tiks pārdēvēti seši minibusa maršruti – 200.minibusa maršruts tiks pārdēvēts par «Stacijas laukums – Vecdaugava», 206.minibusa maršruts par «Autoosta – Mežciems», 222.minibusa maršruts par «Centrālā stacija – Pļavnieki», 236.minibusa maršruts par «Baznīcas iela – Zolitūde», 237.minibusa maršruts par «Esplanāde – Imanta» un 280.minibusa maršruts par «Autoosta – Purvciems».