Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NA Rīgas domes frakcija nāk klajā ar paziņojumu saistībā ar Ušakovu

Nacionālās apvienības (NA) Rīgas domes deputāti pieprasa Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (SC) uzņemties personīgu atbildību par Zolitūdes traģēdiju un atkāpties no Rīgas domes priekšsēdētāja amata. 

Kā paziņojumā medijiem norāda Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» pārstāve, lai arī Ušakovs sadzinis no Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībām darbiniekus savam atbalstam, Ušakovs nevar noslēpt, ka ir personīgi atbildīgs par neskaidro būvniecības un finanšu politiku Rīgā.

«Sistemātiska sabiedrības viedokļu ignorēšana nozīmīgu būvobjektu vietas izvēlē, izdabājot atsevišķiem pasūtītājiem, kā arī šādu objektu ekspluatācija bez pieņemšanas dokumentiem, liecina par nopietniem korupcijas riskiem Rīgas būvniecības un finanšu politikā,» norāda partijā.

Lai radītu pārliecību par to, ka uzturēšanās Rīgas ēkās neapdraud rīdzinieku un pilsētas viesu dzīvību un veselību, Ušakovam ir nekavējoties jāatkāpjas jau šodien, pauž partijā, norādot, ka tāpat steidzamā kārtā ir jāizveido profesionāla un atbildīga Rīgas pilsētas būvvalde, kā arī Rīgas domes pretkorupcijas komisija.