Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valmieras Kultūras centrā notiks senioru koru koncerts «Adventes laikā»

Svētdien, 8.decembrī, plkst.14.00 Valmieras Kultūras centrā notiks senioru koru koncerts «Adventes laikā». Repertuārs būs plašs, aptverot gan XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku skaņdarbus, gan Ziemassvētku dziesmas.

Tajā piedalīsies senioru kori: «Ābele» no Cēsīm (diriģente Līga Priedīte), «Salaca» no Salacgrīvas (diriģente Arta Zunde), «Mantojums» no Madonas (diriģente Ināra Stepāne), «Atvasara» no Inčukalna un «Gāle» no Siguldas (diriģente Ņina Kiršteina), «Sudrablāse» no Valmieras (diriģente Larisa Stivriņa) un politiski represēto vīru koris «Baltie bērzi» no Valmieras (diriģente Inga Zirne). Tāpat koncertu kuplinās pūtēju orķestris no Dikļiem (diriģents Valdis Drulle).

Kā norādīja «Balto bērzu» diriģente Inga Zirne, senioru kori vēlas satikties un iedziedāties, atceroties Dziesmu svētku kopības sajūtu, kā arī dāvāt prieku skatītājiem. «Koncerta atmosfēra būs sirsnīga, patriotiska un gaiša. Mīļi aicinām ikvienu valmierieti!» piebilst I. Zirne.

Ieeja bez maksas!