Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Divas ēkas Vecrīgā nav nodotas ekspluatācijā; viena no tām - restorāns

Rīgas pilsētas būvvalde konstatējusi divas ēkas, kuras darbojas, bet nav pieņemtas ekspluatācijā.

Kā informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā nelikumīgi darbojas suši restorāns «Tokyo» Krāmu ielā 2, jo tas vēl nav pieņemts ekspluatācijā. Līdzīgs pārkāpums fiksēts arī Teātra ielā 3, kur bez pieņemšanas ekspluatācijā tiek izmantota administratīva ēka.

Abos objektos īpašniekiem uzdots pārtraukt nelikumīgu ēkas ekspluatāciju un tiks lemts par administratīva soda piemērošanu, informē domē.

Galvaspilsētas domes pārstāvji informē, ka Rīgas pilsētas būvvalde pārbaudi pilsētas būvobjektos veica pēc domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) uzdevuma.

Jau vēstīts, ka pirmdien līdzīga iemesla dēļ uzņēmējs Gunārs Ķirsons uz nenoteiktu laiku slēdza jauno ēstuvi «Ķirsons Māja», kas līdz šim vēl nav nodota ekspluatācijā.

Ķirsons pirmdien preses brīfingā atzina, ka «Ķirsons Māja» nav nodota ekspluatācijā, un viņš uzņemas par to pilnu atbildību. Jautāts, kāpēc jaunā ēstuve vispār tika atvērta, ja tā nebija nodota ekspluatācijā, viņš skaidroja, ka ēstuve atvērta, jo bija cerības to nodot ekspluatācijā tuvāko dienu laikā pēc atvēršanas, vēstīja aģentūra LETA.

Ēstuves līdzīpašnieks uzsvēra, ka ēkai drošības riski nepastāv, Rīgas pilsētas būvvalde bija norādījusi vien uz astoņiem trūkumiem, kas bija saistīti ar visu kompleksu, nevis tieši ēku.