Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēterbaznīcā notiks Ziemassvētku labdarības koncerts «Lūgšana»

Rīgā, Svētā Pētera baznīcā, 18.decembrī plkst.19 Ziemassvētku labdarības koncertu «Lūgšana» sniegs dziedātāja «Anmary» un jauniešu koris «Balsis», aģentūru LETA informēja «Anmary» menedžere Inese Krūmiņa.

Jaunā soliste Patrīcija Anna Doniņa pirmatskaņos «Anmary» komponēto dziesmu ar Valdas Moras vārdiem «Bērna lūgšana». Koncertā piedalīsies jaunās vokālistes Keita Krūmiņa, Belinda Remese, Annemarija Moiseja un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi Laura Lolita Perešivana, Nikolass Funo un Patriks Tabaks.

Kopā ar solistiem un kori «Balsis» diriģenta Jāņa Teterovska vadībā muzicēs profesionāli mūziķi - kontrabasists Staņislavs Judins, kurš savu meistarību pilnveido Latvijas Mūzikas akadēmijā Džeza nodaļā pie Igauņu džeza kontrabasista Tavo Remmela, taustiņinstrumentālists, pianists un pedagogs Andris Kauliņš, prestižās Berklijas Mūzikas koledžas un Dienvidkalifornijas Universitātes absolvents, viens no izcilākajiem Latvijas džeza trompetistiem Konstantīns Jemeļjanovs un sitamo instrumentu virtuozs, viens no labākajiem latviešu džeza bundziniekiem Artis Orubs.

Koncertā mūziķi piebiedrojas labdarības akcijai «Eņģeļi pār Latviju» un aicina koncerta klausītājus ziedot, lai piecgadīgā Annija, septiņgadīgie Kate un Raivis un mazulīte Evelīna spēj atveseļoties un priecāties par dzīvi.

Ieeja koncertā būs bez maksas.