Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pola Vokera traģiskā bojāeja: izskan minējumi par avārijas iemesliem

Ārvalstu medijos izskanējuši dažādi minējumi saistībā ar filmas «Ātrs un bez žēlastības» zvaigznes Pola Vokera traģiskās bojāejas iemesliem.

Jau iepriekš tika ziņots, ka briesmīgā autoavārija Losandželosas ziemeļos notikusi tāpēc, ka ticis ievērojami pārsniegts ātrums. Iepriekš presē tika izteikti minējumi, ka Vokera draugs - pieredzējis autobraucējs Rodžers Rodas, kurš avārijas brīdī sēdēja pie «Porsche Carrera GT» stūres, «skrējies» ar kādu citu automašīnu.

Šo apgalvojumu noliedzis kāds profesionāls autobraucējs, kurš pazinis abus bojāgājušos. «Hollywood Reporter» anonīmais avots pastāstījis, ka Rodas un Vokers vēlējušies izbraukt ar auto, jo tam «bijušas kādas tehniskas problēmas».Rodas esot vēlējies ar auto «izmest līkumu», lai pārbaudītu automašīnu.Vokers pieteicies doties viņam līdzi.

Anonīmais avots pastāstījis, ka Vokers un Rodas nekad nesāktu «skrieties» ar «Porche Carrera GT», jo tā esot automašīna, kas bēdīgi slavena ar vadības problēmām, kas rodas, uzņemot lielu ātrumu.

Jau ziņots, ka Pols Vokers sestdien gāja bojā autokatastrofā Losandželosas ziemeļos.Vokers pats nesēdēja pie auto stūres, bet bijis blakussēdētājs, kad drauga vadītais sarkanais «Porsche» novirzījies no ceļa un sākumā ietriecies kokā un tad laternas stabā. Auto ātri aizdedzies.

Kad kārtības sargi ieradušies notikuma vietā, auto jau pilnībā bija pārņēmušas liesmas, medijus informēja Losandželosas rajona policijas departaments. Vrakā atrastās personas tika paziņotas par mirušām jau notikuma vietā, ziņoja policija.

Ārvalstu mediji, atsaucoties uz policijas sniegto informāciju, ziņo, ka avārija notikusi ātruma pārsniegšanas dēļ. Abu vīriešu līķi bija tik ļoti apdeguši, ka tos nebija iespējams atpazīt.