Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovska ģimene «Maximai» turpmāk «ies ar līkumu»

Arī premjera Valda Dombrovska (V) ģimene pēc Zolitūdes traģēdijas un tai sekojošajiem notikumiem, kad uzņēmuma «Maxima» vadība ar savu attieksmi pauda cinismu un vienaldzību pret notikušo, nolēmusi pievienoties veikala boikotētājiem.

Latvijas Televīzijas raidījumā «1:1» Dombrovskis atzina, ka pats veikalos iegriežoties reti, bet, acīmredzot ««Maximai» nāksies iet ar līkumu».

Komentējot faktu, ka Latvijā pret lielveikalu tīklu «Maxima» sākts boikots, Dombrovskis sacīja: «Uzskatu, ka tā ir katra iedzīvotāja leģitīma izvēle - iepirkties vai neiepirkties šajos veikalos.Es neko nosodāmu tajā nesaskatu.»

«Personīgi mēs mājās šo jautājumu esam pārrunājuši, un mana kundze arī «Maximā» neiepirksies.Es ļoti reti iegriežos veikalos, bet acīmredzot «Maximai» nāksies iet ar līkumu,» tā Dombrovskis.

Kā ziņots, 21.novembrī Zolitūdē, sabrūkot lielveikalam «Maxima», dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus. Veikalu tīkla «Maxima» atteicās uzņemties atbildību par notikušo, putrojoties savos apgalvojumos un faktos, tādējādi raisot sašutumu un neizpratni Latvijas iedzīvotājos.