Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķuzis min Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas īpatnības

Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā ir savas īpatnības, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta panorāma» sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis norādīja, ka šīs īpatnības ir «milzīgā traģēdija, lielais bojāgājušo skaits un visas trīs [traģēdijas iemeslu] versijas, kas joprojām ir aktuālas».

«Izmeklēšanas uzdevums ir strādāt ar visām šīm versijām. Tā ir tāda īpatnība, kad ir trīs izmeklēšanas, par katru no šīm versijām ir savs procesa virzītājs, savs uzraugošais prokurors,kas ir jauns risinājums, lai katrā izvirzītajā versijā detalizēti saprastu pierādīšanas priekšmetu,» klāstīja Ķuzis.

Uz jautājumu, vai sabiedrības spiediens neatstāj iespaidu uz policijas darbu, Ķuzis atbildēja, ka šādam spiedienam noteikti ir savs pamatojums, jo notikušais ir prātam neaptverams un pēc iespējas gribas rast kādu tiesisku risinājumu, bet mums ir jāsaprot, ka vienīgi tiesisks, taisnīgs noregulējums var būt pareizs, precīzs un sodošs, sacīja Ķuzis.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus savainojumus. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.