Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai ar autogāzi ir braukt lētāk ?

Šoreiz mēs runājam par tiem, kuri tiešām šad tad brauc, nevis tie, kuri nobrauc tiešām 50 km mēnesī.

«Statistika ir ļoti vienkārša – autogāzes iekārta atmaksājas vidēji 3-9 mēnešos. Vidēji Latvijā viens auto pieder 3.5 gadus vienam auto īpašniekam, tas nozīmē, ka 2.5-3 gadus Jūs turpiniet pārmaksāt 50 %. Kāpēc ? “

Tāpat kā šodien, tā arī pirms 7 gadiem mēs saskārāmies ar tādu izteicienu kā:“ Man nevajag autogāzi, jo braucu ļoti maz un vispār mašīnu es tāpat drīz mainīšu, utml.»

Bet, interesantākais ir tas, ka VAIRUMS šo teicienu teicēji šobrīd ir aprīkojuši savu auto ar autogāzi un šodien ļoti labi apzinās, cik ir pārmaksājuši, neaprīkojot savu auto ar autogāzi.

Šodien ar autogāzi tiek aprīkotas automašīnas, kuru patēriņš ir pat 7 litri uz 100 km.

Nerunājot par tiem auto, kuri patērē vairāk.

Nav īsti skaidrs, kamdēļ tik daudzi Latvijas iedzīvotāji turpina pārmaksāt, kad, piemēram, Lietuvā ir aprīkoti 75 % ( !!! ) auto ar autogāzi, kad Latvijā tikai 6 %.

Daudzas auto ražotnes šodien jau no rūpnīcas savus auto aprīko ar autogāzes sistēmām – TIEŠI tādām pašām, ka aprīkojam mēs, bet nē, daudzi ( ne visi !) turpina domāt, ka viņi brauc reti un mašīnu tāpat drīz mainīs.

Tāpat, daudzi autobraucēji gadu gadiem turpina domāt, ka autogāzes akcīzes nodoklis ietekmēs autogāzes atmaksāšanos, kad reāli tas tiek palielināts par ~1.5 santīmiem. Autogāze vēsturiski ir maksājusi ~50 % lētāk nekā benzīns. Kā saka, tie, kas domā, lai turpina domāt, jo runas par autogāzes nodokli būs vienmēr, jo tā tas bija pirms gadiem 7 un arī šodien ir tas pats.

Beigās mēs iegūstam ~1.5 santīmu sadārdzinājumu, kas ir niecīgs sadārdzinājums un praktiski neietekmē gāzes iekārtas atmaksāšanos.

Saprotams ir tas, ka gāzes iekārtu uzstādīt pavisam nav lēts prieks it īpaši iestājoties apkures sezonai.

Līdz ar to Latvijas Autogāze piedāvā lielisku iespēju - Ziemassvētku piedāvājumu - uzstādīt autogāzi uz nomaksu, kas nozīmē to, ka Jūs jau rīt* varat braukt ar autogāzi aprīkotā auto vidēji tikai par 27 LVL mēnesī.

Jūs saņemsiet 3 gadu garantiju un pirmo apkopi par brīvu nobraucot pirmos 15 000 km.

Tāpat, Jums nebūs jāuztraucas par motora jaudas zudumu, jo mēs aprīkojam auto tikai ar jaunākajām autogāzes iekārtām, kas nodrošina motora pilnu jaudu. Tas pats attiecas arī uz mašīnām ar turbo motoriem.

Konkrēto cenu uz nomaksu Jūs varat uzzināt mūsu mājas lapā aizpildot cenu pieteikumu vai zvanot mums. Tāpat, ja Jums rodas jebkādi jautājumi par autogāzi – priecāsimies palīdzēt!

Būsim priecīgi Jums palīdzēt un pat ja domājat, ka Jums nav nepieciešama autogāze Jūsu auto, iesakām pārrēķināt tomēr... Jo mēs esam 97 % pārliecināti, ka Jūs ietaupīsiet.

Zvaniet (+371 20 32 27 13) laicīgi, jo šobrīd jau veidojas rindas, lai paspētu uzstādīt gāzes iekārtu vēl šajā gadā!

Ar cieņu,

SIA «Latvijas Autogāze» Komanda

http://www.latvijasautogaze.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.