Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Panteļējevs uzņemts Latvijas Zaļajā partijā

Pirmdien Latvijas Zaļajā partijā (LZP) uzņemts Andrejs Panteļējevs, kas pēdējos gadus bija darbojies žurnālistikas lauciņā, informē partija.

Panteļējeva iesniegumu LZP esot saņēmusi jau 26.novembrī, bet, tā kā LZP valdes sēdes notiek pirmdienās, tad tikai 2.decembrī iesniegums nonācis partijas valdes rīcībā, kur lēmums par uzņemšanu bija pozitīvs.

Panteļējeva apstiprināšana par LZP biedru valdes sēdē esot atbalstīta vienbalsīgi.

«Augsti novērtējam Andreja līdz šim gūto pieredzi Latvijas politikā un ievēroto politisko neitralitāti līdzšinējā žurnālistikas darbībā. Šobrīd Latvijas politikai priekšā stāv smags un atbildīgs darbs, tāpēc politiski pieredzējušu un atbildīgu cilvēku iesaistīšanās politikā arī pēc desmit gadu pārtraukuma ir vērtējama pozitīvi. Pieredzējušu politiķu padoms jaunajiem ir ārkārtīgi vērtīgs, jo pēdējo pāris gadu politiskā pieredze rāda, ka sasteigti un līdz galam neizsvērti lēmumi izraisa aizvien lielāku sabiedrības neapmierinātību,» norāda LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.