Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Līdzjutējiem Soču OS interese par hokeju, biļetes būs dārgas

Gaidāmajās Soču ziemas olimpiskajās spēlēs Latvijas līdzjutēju skaits varētu sasniegt dažus simtus, taču precīzu skaitli ir grūti nosaukt, tā sarunā ar «Apollo» sacīja Latvijas Olimpiskās komitejas preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

2014.gada ziemas olimpiskās spēles Sočos norisināsies no 7. līdz 23.februārim un tajās piedalīsies arī virkne Latvijas sportistu. Mālmeisters teic, ka LOK rīcībā nav precīza informācija par līdzjutēju skaitu no Latvijas.

«Nosaukt precīzu skaitli nevaru, bet mūsu rīcībā ir informācija, ka tie varētu būt nedaudz virs 200 līdzjutējiem no Latvijas. Ir zināms, ka lielākā daļa plāno apmeklēt Latvijas hokeja valstsvienības spēles. Jāpiebilst, ka tieši uz hokeju ir dārgākās biļetes Sočos, bet sporta veidos, kuros Latvija reāli var pretendēt uz medaļām kā, piemēram, bobslejā un skeletonā, ir lētākās biļetes,» saka LOK pārstāvis.

Salīdzinājumā ar 2010.gada Vankūveras ziemas olimpiskajām spēlēm, Sočos cenas ir krietni augstākas un tas būtu jāņem vērā.

«Krievijā būs pavisam cita cenu politika. Gribu pabrīdināt potenciālos biļešu pircējus - ar biļešu iegādi viss nebūt vēl nebeidzas, Ir jāaizpilda līdzjutēja akreditācijas karte olimpisko spēļu mājas lapā un to nevar izdarīt pēdējā brīdī. Šāds solis skaidrojams ar drošības noteikumiem un līdzīgi bija arī Londonas olimpiskajās spēlēs. Šodien izlemt doties, rīt nopirkt lidmašīnas biļetes un cerēt uz pēkšņu biļešu iegādi pirms sacensībām notikumu vietā - šādi rīkoties nevar,» precizē Mālmeisters.

«Jāņem vērā, ka šie fanu akreditācijas pieteikumi tiek izskatīti un var sekot arī atteikums. Atgādināšu arī, ka LOK ar biļešu tirdzniecību nenodarbojas.»

Mālmeisters Sočos nav bijis, taču pauž pārliecību, ka krievi ir gatavi spēļu rīkošanai un līdz olimpiskās lāpas aizdegšanai visas celtnes būs pabeigtas.

«Par būvēm jautājumu nav, tās līdz atklāšanai tiks nodotas ekspluatācijā, bet uztrauc infrastruktūras un satiksmes organizācijas detaļas. Zinot krievu ambīcijas nav šaubu, ka arī šeit viss tiks sakārtots un izdarīts, bet atklāts paliek jautājums, ar kādām metodēm viņi paši to paveiks,» piebilst Mālmeisters.