Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gaidāma komiskas izrādes «Nobiedē mani!» pirmizrāde

10. decembrī plkst. 19:00 pirmizrādi piedzīvos režisores Paulas Pļavnieces un horeogrāfes Katrīnas Albužes veidotā izrāde «Nobiedē mani!», kas nodēvēts par komisku vingrojumu kompleksu ilgākai dzīvei un kas būs stāsts par cilvēka bailēm novecot.

Nodošanās kādai ticībai – plus septiņi dzīves gadi. Regulārs sekss – plus četri dzīves gadi. Sociālo kontaktu esamība – plus divpadsmit dzīves gadi. Izrādes veidotājas par savu izpētes objektu ir izvēlējušās vienas no lielākajām cilvēka bailēm – bailes no nāves. Ko darīt ar neizbēgamo faktu, ka ikvienam no mums reiz apstāsies sirds, aizvērsies acis un elpa aizplūdīs? Lai to uzzinātu izrādes veidotājas vienā mirklī kļūst par piecdesmit gadiem vecākas. Gaidīt beigas vai censties tās attālināt?

Paula un Katrīna beigas negaida. Viņas ir izstrādājušas apjomīgu vingrojumu un uzdevumu kompleksu. Regulāra tā izpildīšana, iespējams, būtiski pagarina dzīves ilgumu. Paula un Katrīna uzsāk spēli, kuras uzdevums ir precīzi un nekļūdīgi veikt noteiktos uzdevumus. Uzvarētājs iegūst iespēju dzīvot ilgāk. Zaudētājs iegūst iespēju nomirt ātrāk. Spēles laikā aizvien būtiskāks paliek jautājums – kāpēc vispār ir vērts dzīvot ilgāk?

Izrādes 10. un 29. decembrī plkst. 19:00

Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4)

Biļetes var iegādāties «Biļešu Paradīze» kasēs un «bilesuparadize.lv».