Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Igaunijā izplata mulsinošu «Maximas» reklāmu; uzņēmums uzsver, ka tas ir viltojums

Pēdējo dienu laikā Igaunijā sociālās saziņas vietnēs izplatīta mulsinoša fotogrāfija, kurā veikalu tīkls «Maxima» it kā reklamē jauna veikala atklāšanu. Izrādījies gan, ka fotogrāfija ir viltojums – nelāgs igauņu joks.

Fotogrāfijā redzama automašīnas piekabe, uz kuras ir «Maxima» reklāmas stends, savukārt uz tā ir sekojošs uzraksts: «Veikals «Maxima XX», kas drīzumā tiks atvērts, aicina tevi zem sava draudzīgā jumta.»

Igaunijas mediji atgādina par nesen notikušo traģēdiju Rīgā, kad sagrūstot veikala «Maxima» jumtam, gāja bojā 54 cilvēki un vēl daudzi cilvēki guva ievainojumus, tādēļ šāda reklāma šķitusi nepieņemama.

Tomēr «Maxima Eesti» norāda, ka šī fotogrāfija ir viltojums, jo patiesībā uz reklāmas stenda ir rakstīts: «Veikals «Maxima XX», kas drīzumā tiks atvērts, aicina tevi draudzīgajā kolektīvā».

«Visticamāk, fotogrāfijas autors, kura identitāte nav zināma, uzskatīja, ka tas ir joks. Traģēdijā Rīgā dzīvību zaudēja daudz cilvēku, tāpēc šāds joks ir bezatbildīgs un cietsirdīgs pret bojāgājušo tuviniekiem,» teikusi «Maxima» pārstāve Igaunijā.

«Maxima» lūdz interneta lietotājus šo fotogrāfiju neizplatīt.