Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piedalies Ziemassvētku vecīšu skrējienā!

2013. gada 8. decembrī plkst. 12.00 Rīgā, Doma laukumā jau sesto gadu notiks labdarības pasākums Ziemassvētku vecīšu skrējiens «Santa`s Fun Run». Tas ir pozitīvām emocijām piepildīts pasākums, kuru ar Ziedot.lv atbalstu organizē Riga International Rotary club. Ziemassvētku vecīšu kostīmos tērpti dalībnieki skries un ies pa Vecrīgas ielām, lai savāktu līdzekļus labdarībai. Kopējais distances garums ir apmēram 3 km.

Šogad vēlamies palīdzēt atveseļoties 20 smagi slimiem bērniem, kopā saziedojot 6 000 latus Reitterapijas nodarbībām. To iespējams panākt tikai kopīgiem spēkiem!

Ziemassvētku vecīša kostīmu varēs saņemt līdz 8. decembrim viesnīcā Radisson Blu Daugava,

www.ekase.lv

Ziemassvētku skrējienam būs iespējams reģistrēties arī Doma laukumā 8. decembrī sākot no plkst. 11:00-11:30, samaksājot dalības maksu, kas tiks ziedota un saņemot Ziemassvētku vecīša tērpu un dalībnieka kārtas numuru.

Ziedojums dalībai:*

  • Individuāli: 10 LVL (14.23 EUR)
  • Studentiem: 8 LVL (11.38 EUR)
  • Ģimenēm: 20 LVL (28.46 EUR)**

*Iekļauts Ziemassvētku vecīša tērps

**bērni līdz 12 gadu vecumam skrien kopā ar vecākiem bez papildus ziedojuma, par brīvu saņemot Ziemassvētku vecīša tērpu

http://santasfunrun.lv/