Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izmisīgi darba meklētāji Spānijā «iznīcina» «Ikea» mājaslapu

Spānijas darba meklētāju interese par darbavietu jaunajā mēbeļu ražotāja «Ikea» veikalā bijusi tik milzīga, ka kompānijas interneta serveris nav izturējis slodzi, vēsta ārvalstu mediji.

Pirmdien kompānija internetā publicēja anketu, kuru aicināja aizpildīt potenciālajiem darbiniekiem, kas būtu gatavi strādāt jaunajā «Ikea» veikalā Valencijas austrumu reģionā Alfafarā.

Plānots, ka jaunajā veikalā, kas tiks atvērt nākamgad, tiks nodarbināti 400 darbinieki.

Šajā Spānijas reģionā bezdarba līmenis sasniedz 28% no darbaspējīgajiem iedzīvotājiem, tādēļ nebūtu jābrīnās, ka darbam šajā veikalā pieteicās vairāk nekā 20 000 cilvēku.

«Ikea» gan nebija gatavs šādam interesentu pieplūdumu, un uzņēmumam nācās paziņot, ka kompānijas serveris vienkārši «nobrucis».

20 000 pieteikumu saņemti divu dienu laikā, taču tas nebūt nav rekords. 2009.gadā pirms «Ikea» atvēršanas uzņēmums Spānijā saņēma 50 000 pieteikumu, taču tas gan noticis viena mēneša laikā.

Spānijā kopumā joprojām ir ļoti augsts bezdarba līmenis – 26%.