Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārbijušies pasažieri tomēr turpina lidojumu arī pēc pārdzīvotas avārijas nosēšanās

Pēc ārkārtas nosēšanās Taškentā vairāk nekā 300 lidmašīnas pasažieri sākotnēji atteikušies turpināt lidojumu tajā pašā lidmašīnā, kas pirms dažām stundām ar lielām grūtībām veica avārijas nosēšanos. Vēlāk gan pārbijušies pasažieri pierunāti turpināt ceļu.

Krievijas mediji, atsaucoties uz aculiecinieku un pasažieru liecībām, vēsta, ka lidmašīna lidoja reisā Bangkoka-Ufa, un jau pusceļā tai pārstājis darboties viens no dzinējiem.

Pasažieri stāstīja, ka tikai brīnumainā kārtā lidmašīna aizlidojusi līdz Taškentas starptautiskajai lidostai.

Kāda pasažiere atklāja, ka viņi Taškentā bijuši gatavi gaidīt citu lidmašīnu, taču tajā pašā viņi iekšā vairs nekāpšot. «Mēs neesam pašnāvnieki, mēs labi atceramies, kas nesen notika Kazaņā,» teica viņa.

Pasažieri teica, ka jau izlidošanas laikā bija vērojams, ka lidmašīnai ir kādi tehniski defekti, jo ar pirmo reizi lidmašīna nav veikusi pacelšanos. Tad ekipāža lūdza pasažierus pamest lidmašīnu, bet pēc neilga laika tā izlidoja.

Interesanti, ka lidmašīnas kapteinis Taškentā pasažieriem mierīgi pavēstījis, ka pēc «neliela remonta» lidmašīna turpinās lidojumu noteiktajā maršrutā.

Pasažieri, kas nevēlas lidot ar šo lidmašīnu, var paši iegādāties biļetes lidojumam ar citu lidmašīnu, pavēstīja kompānija, kam pieder lidaparāts.

Galu galā vairums pasažieru tomēr piekrituši lidot ar to pašu lidmašīnu, taču vēl 50 cilvēki palikuši lidostā Taškentā, gaidot citu risinājumu.