Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Obamas tēvocis saņēmis ASV «zaļo karti»

ASV prezidenta Baraka Obamas 69 gadus vecajam tēvocim otrdien ar federālās tiesas lēmumu piešķirta atļauja pastāvīgi uzturēties Savienotajās Valstīs jeb tā dēvētā zaļā karte, pavēstīja viņa advokāte.

Kenijā dzimušais Onjango Obama ieradies ASV 1963.gadā ar studentu vīzu un pēc tam visu laiku dzīvojis Bostonas apkaimē, sacīja advokāte Mārgareta Vonga.

Tiesas sēdē, kuru vadīja imigrācijas tiesnesis Leonardo Šapiro, Onjango Obama sacīja, ka viņa brāļadēls ir ASV prezidents.

«Man ir brāļadēls. Viņš ir Savienoto Valstu prezidents,» sacīja Onjango Obama.

Atbilstoši advokātes teiktajam Baraka Obamas nelaiķa tēvs sešdesmitajos gados atvedis savu brāli uz ASV, lai viņš varētu apmeklēt kādu privātskolu.

Onjango Obama ir «ļoti pateicīgs par privilēģiju pēc vairāk nekā 50 ASV pavadītajiem gadiem saņemt savu «zaļo karti»», sacīja advokāte.

Onjango Obama gan nonācis pretrunā ar prezidenta iepriekš teikto, kurš apgalvojis, ka nekad savu tēvoci nav saticis, vēsta laikraksts «Boston Globe».

Slavenais brāļadēls esot palicis pie viņa Kembridžā, Masačūsetsas štatā, trīs nedēļas astoņdesmito gadu beigās, kad viņš studējis Hārvarda Universitātes Juridiskajā fakultātē.