Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ieskandina labdarības akciju «Nāc līdzās Ziemassvētkos!»

Vakar fonds «Nāc līdzās» iepazīstināja ar saviem Ziemassvētku labdarības projektiem, kas ik gadu veltīti talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalstam. Jau par tradīciju kļuvušo svētku koncertu, kurš šogad būs īpaši krāšņs, jo tas pirmo reizi notiks kopā ar lielo simfonisko orķestri, labāko Latvijas kori «Kamēr» un Latvijā iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kurš notiks 9. decembrī Lielajā ģildē, Rīgā, kā arī sirsnīgo labestības kalendāru un bērnu zīmēto labdarības kartīšu projektu.

Fonda Nāc līdzās patronese, eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga kalendāra priekšvārdā raksta: «Labestība ir kā brīnišķīgs zieds, kuru cilvēku mīlestības dārzā mums katram ir izdevība savā sirdī kopt cauru gadu, pat ziemas augstumā un cauru mūžu – jebkurā vecumā. Un šis labestības zieds brīnumainā veidā vienlīdz atalgo gan tā kopēju, gan saņēmēju un jo vairāk tiek dots, jo vairāk tiek saņemts.»

Šobrīd Nāc līdzās laureāti – ar muzikāliem dotumiem apveltīti bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām kopā ar populāriem mūziķiem aktīvi gatavojas Ziemaasvētku labdarības koncertam, kas izskanēs 9. decembrī pulksten 19.00 Lielajā ģildē. Koncertā Nāc līdzās laureāti uzstāsies kopā ar Liepājas simfonisko orķestri, kori Kamēr un Latvijas sirsnīgākajiem skatuves māksliniekiem – LNO solisti Ilonu Bageli, Evitu Zālīti, Kristīni Zadovsku, Jāni Apeini, Ingu Pētersonu, dziedātājiem – Antru Stafecku, Donu, Ievu Akurateri, Nikolaju Puzikovu, Aiju Andrejevu, Goran Goru,, Ati Ieviņu un Ievu Sutugovu. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv. Turpat ģildē līdz 14. decembrim katru vakaru pirms visiem koncertiem notiks īpašs labdarības tirdziņš, kur ikviens varēs iegādāties ar mīlestību tapušas bērnu darinātas dāvanas sev un saviem tuvākajiem. Mirdzēs arī īpašā Nāc līdzās egle, kurai rotājumus darinājuši Rīgas nedzirdzīgo skolas bērni.

Labdarības akcijas ietvaros tika rīkots fotogrāfiju konkurss ar tēmu «labestība». Rezultātā, profesionāliem fotogrāfiem un fonda pārstāvjiem atlasot un izvērtējot iesūtītās fotogrāfijas, tapis sirsnīgs labestības galda kalendārs «Iegriez pasauli ap sevi». Tajā Nāc līdzās! aicina cilvēkus, izmantojot kalendārā ievietotās sejiņas, ik dienu attēlot savu garastāvokli, lai gada beigās redzētu un izvērtētu, kādu emociju piepildīts bijis gads.

Jau trešo gadu tiek organizēta Ziemassvētku labdarības kartīšu akcija, kas šogad notiek sadarbībā ar tirdzniecības tīklu Narvesen - 28 000 talantīgu bērnu un jauniešu zīmētās kartītes jau pieejamas 125 Narvesen veikalos visā Latvijā, kur ikviens tās var iegādāties, lai iepriecinātu Ziemassvētkos savus radus un draugus. Atbalstot nodibinājuma Nāc līdzās! projektus, visos Narvesen veikalos izvietotas arī naudas ziedojumu kastītes.

Akcijas laikā gūtie ieņēmumi no koncerta biļetēm un labdarības kartītēm tiks izmantoti bērnu talantu tālākai attīstībai.