Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svarīgs «Swedbank» paziņojums klientiem saistībā ar pāreju uz eiro

«Swedbank» trešdien izplatījusi paziņojumu, kurā informē savus klientus par to, ka sakarā ar Latvijas pāreju uz eiro 2014.gada 1.janvārī un ar to saistītajiem bankas pārejas darbiem jau pēdējās Vecgada dienās nebūs pieejami vairāki bankas pakalpojumi.

Banka informē, ka jau no 30.decembra rīta «Swedbank» bankomāti pakāpeniski tiks izslēgti. Tie atsāks naudas izmaksu eirovalūtā 2014.gada 1.janvārī ap pulksten 1 naktī. Ziņas par bankomātu darbību būs sniegtas to ekrānos.

Maksājumi uz citu banku, ko banka saņems pēc 30.decembra pulksten 12.30, tiks izpildīti 2014.gada 2.janvārī. Maksājumi starp «Swedbank» kontiem tiks veikti līdz 31.decembra pulksten 19 un atsākti no 2014.gada 1.janvāra pulksten 12.

Banka informē, ka «Swedbank» norēķinu karšu darbībā ap gadumijas pusnakti plānoti pārtraukumi aptuveni 30 minūšu periodā. Ja šai laikā klients tomēr veiks maksājumu un saņems atteikumu, banka iesaka nogaidīt un mēģināt vēlreiz.

Internetbankas darbība tiks apturēta 31.decembrī pulksten 19. Jau 2014.gada 1.janvārī ap pulksten 6 varēs apskatīt konta bilanci, bet ap pulksten 12 būs pieejami arī maksājumi.

Ērtai Jaungada sagaidīšanai banka iesaka:

- Maksājumus internetbankā veikt līdz 30.decembra pulksten 12.30;

- Neplānot karšu norēķinus ap gadumijas pusnakti;

- Laikus pārdomāt, kādi pirkumi būs nepieciešami svētku naktī;

- Ja svētkos nebūsiet Latvijā, ņemt vērā laika joslu atšķirības.

Jaungada naktī aktuālās ziņas tiks publicētas «www.swedbank.lv» un sociālajos tīklos «Twitter», «Facebook» un «draugiem.lv».