Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ušakovs skaidro situāciju ar «Mobilly»

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) skaidrojis izskanējušās ziņas par to, ka Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» pārtrauc sadarbību ar norēķinu pakalpojumu sniedzēju «Mobilly».

Savā «Twitter» kontā Rīgas mērs apgalvo, ka «lauzt līgumu ar «Mobilly» neviens negrasās», un situācija nekādā gadījumā neskars klientus.

««Rīgas satiksme» pilnveido savu apmaksas sistēmu, jo uzņēmumam tas ir izdevīgāk. Privāts starpnieks, tāds kā «Mobilly», izmaksā dārgāk, jo tam vēl ir jāmaksā komisijas maksa par sniegtajiem pakalpojumiem,» skaidro Ušakovs.

Ušakovs norādījis, ka «klientus šīs pārmaiņas neskars».

«Klientus šīs pārmaiņas neskars.Tie varēs izmantot vai nu «Mobilly» vai «Rīgas satiksmes» apmaksas sistēmas pakalpojumus. Tam, kurš piedāvās labāku pakalpojuma kvalitāti un cenu, arī būs vairāk klientu,» skaidro Ušakovs.

Savukārt kā norāda «Rīgas satiksmē», attīstot tālāk elektronisko norēķinu sistēmu, uzņēmums uz tās bāzes ir izveidojis jaunu sistēmu norēķiniem par autostāvvietu izmantošanu Rīgā ar SMS un interneta starpniecību.

Norēķināšanās kārtība par autostāvvietām esošajiem klientiem nemainīsies, jo sadarbība ar «Mobilly» turpinās. Tajā pašā laikā «Rīgas satiksme» ir izveidojusi jaunu sistēmu, kas uzņēmumam ir ekonomiski izdevīgāka, skaidro «Rīgas satiksme» pārstāvis Viktors Zaķis.

Viņš uzsvēra, ka 2009.gadā norēķiniem sabiedriskajā transportā tika ieviesta elektroniskā norēķinu sistēma, kura pēc četru gadu darbības nodrošina arī elektroniskās atslēgas funkcijas skolēnu ieejai atsevišķās Rīgas skolās, Skolēna e-kartes darbību, maznodrošināto norēķinus par bezmaksas pusdienām, elektroniskā maciņa funkcijas norēķiniem par Rīgas autostāvvietām, bet no 2014.gada 1.janvāra arī Rīdzinieka kartes darbību.

Jau ziņots, ka norēķinu pakalpojumu sniedzējs «Mobilly» paudis neizpratni par izskanējušām ziņām, ka Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» savus klientus sāk informēt par sadarbības pārtraukšanu ar «Mobilly».

Kā liecina «Mobilly» pārstāvja Kārļa Andersona paziņojums, vairāki uzņēmuma klienti ziņojuši, ka «Rīgas satiksme» izsūtījusi paziņojumu, kurā minēts, ka 2014.gada 1.jūnijā tā pārtrauc sadarbību ar «Mobilly» un aicina pievienoties viņu klientu lokam pašu izveidotājā norēķinu sistēmā.

«Vēlamies informēt, ka «Mobilly» nav saņēmis nekādu oficiālu informāciju par šo lēmumu un mūs ļoti pārsteidz šāda «Rīgas satiksme» rīcība. Vēl nesenā tikšanās reizē ar «Mobilly» akcionāru Normundu Bergu arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), ņemot vērā apmierinātību ar «Mobilly» augsto pakalpojumu kvalitātes līmeni, apliecināja gatavību turpināt veiksmīgo sadarbību,» norāda Andersons.

«Rīgas satiksmes» preses pārstāvis Viktors Zaķis detalizētāku informāciju par šīm izskanējušajām ziņām pagaidām nevarēja sniegt, solot to darīt tuvākajā laikā.