Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar spiegu cienīga aprīkojuma palīdzību cenšas nokārtot braukšanas teorijas eksāmenu

Maskavā kāda 18 gadus veca jauniete Valsts autoinspekcijā centusies nokārtot braukšanas teorijas eksāmenu ar «spiegu cienīgu ierīču palīdzību», vēsta Krievijas mediji.

Jauniete uz eksāmenu bija ieradusies, «bruņojusies» ar pie drēbēm piestiprinātu videokameru un «Bluetooth» ierīci. Tomēr jaunietes plāns jau sākotnēji bija lemts neveiksmei, jo par viņas plāniem ziņojusi kāda anonīma persona.

Jauniete apsēdusies pie datora un sākusi «atbildēt» uz teorijas jautājumiem. Ar videokameras palīdzību viņas palīgs, kurš ar klēpjdatoru sēdēja automašīnā, redzējis datorā eksāmenā jautājumus un ar «Bluetooth» palīdzību sniedzis viņai pareizās atbildes.

Atklājot pārkāpumu, eksāmens tika pārtraukts. Jauniete labprātīgi atdevusi inspektoriem savu «aprīkojumu».

Interesanti, ka savu «palīgu» jauniete atradusi ar interneta sludinājuma palīdzību. Vīrietis piedāvājis «palīdzēt» viegli nokārtot braukšanas teorijas eksāmenu. Ar vīrieti meitene satikusies eksāmena dienā, un samaksājusi viņam 10 tūkstošus Krievijas rubļu (160 latu).