Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Alūksnē vēl turpinās tehniskās apskates stacijas modernizācijas darbi

Alūksnes auto tehniskās apskates stacijā turpinās modernizācijas darbi un plānots, ka apskates pakalpojumi būs atkal pieejami no ceturtdienas, 19.decembra, portāls «Apollo» uzzināja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).

CSDD atvainojas klientiem par radušos situāciju, jo iesākumā bija plānots, ka apskate darbu atsāks pirmdien, 9.decembrī. Savukārt transportlīdzekļu reģistrācija CSDD Alūksnes nodaļā strādā kā ierasts: no pirmdienas līdz piektdienai, no pulksten 8.30 līdz 17.

Alūksnē ir viena no pēdējām atlikušajām tehniskās apskates stacijām Latvijā, kur vairākus gadus nebija veikti nopietni remontdarbi, apskates notika uz bedres, nevis ar pacēlāja palīdzību. Tādēļ Alūksnes tehniskās apskates stacijā, Rūpniecības ielā 3, modernizācija saistīta ar apskates līnijas uzlabošanu – bedres aizbēršana (tā šim kalpoja transportlīdzekļu pārbaudei), jauna un ar ass spēles detektoru jeb «kratekli» aprīkota pacēlāja uzstādīšana un citi darbi. Tādējādi tiks nodrošināts ātrāks un kvalitatīvāks auto piekares un balstiekārtas pārbaudes process.

Līdz 19.decembrim Alūksnes un tās apkārtnes autoīpašniekus aicinām veikt tehnisko apskati Alūksnei tuvākajās vietās: Balvi (~45 km), Gulbene (~45 km), Valka (~90 km) vai Valmiera (~115 km).