Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rēzeknē Ziemassvētku egli iedegs trešajā Adventē

Trešajā adventē, 15.decembrī, plkst.16 Rēzeknē Festivāla parkā tiks iedegta pilsētas galvenā Ziemassvētku egle un atklāts Ziemassvētku ciematiņš, aģentūru LETA informēja pašvaldības aģentūras «Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs» reklāmas speciāliste Maija Upeniece.

Svētsvinīgas noskaņas pasākumā uzburs koris «Mirabilis», bet tradicionālās budēļu dziesmas skandēs folkloras kopa «Vīteri», būs iespēja iet rotaļās un dejot līdzi mazajiem «Dzigučiem». Uz Ziemassvētku egles iedegšanu ieradīsies arī Sniegbaltīte un septiņi rūķīši.

Ziemassvētku ciematiņā varēs satikt Ziemassvētku vecīti, izjust Ziemassvētku brīnuma tuvību, iesaistīties brīnumu lādītes meklējumos, priecāties par trušiem, kā arī pavizināties ar zirgiem un ponijiem.

Ziemassvētku vecīša namiņā ikviens varēs liet laimes, uzrakstīt novēlējumus savai pilsētai, deklamēt dzejoļus un saņemt saldās dāvanas. Savukārt tirdziņā varēs iegādāties jaukas dāvanas saviem tuviniekiem - dažādus vietējo amatnieku darinājumus, tostarp cimdus, zeķes, māla traukus, skalu grozus, šūpuļkrēslus un ragaviņas.

Vakaros Festivāla parkā svētku atmosfērā varēs jauki pavadīt laiku, našķoties ar piparkūkām, saldumiem un karstiem virtuļiem, sildīties ar karstu tēju vai karstvīnu.

No 15. līdz 20.decembrim būs atvērts Ziemassvētku ciematiņš.

25.decembrī plkst.18 Festivāla parkā sāksies rotaļas bērniem, būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, minēt mīklas un priecāties par saņemtajām dāvanām. Nedaudz vēlāk, plkst.21, Ziemassvētku pasākumus turpinās diskotēka kopā ar dīdžeju Ēriku un izklaides programma ar dažādiem konkursiem un dāvanām.

31.decembrī no plkst.22 Festivāla parkā sāksies kopīgais Jaunā gada sagaidīšanas pasākums, kurā paredzēta muzikālā programma, pašvaldības vadības pārstāvju uzrunas un Jaungada salūts.