Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 9.-15. decembris

Nedēļas horoskops: 9.-15. decembris

 • AUNS Darba būs daudz, tomēr pacenties neuzņemties uz sevi vairāk kā spēj paveikt, pretējā gadījumā cietīs veselība. Būsi ļoti izpalīdzīgs, jūtīgs pret citu cilvēku problēmām. Iespējams, šajā nedēļā saskarsies ar grūti skaidrojamām lietām un tev nenāksies viegli rast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Visticamāk, pievērsīsies filozofijai, reliģijai un tieksies pēc kontaktiem ar cilvēkiem, kuri māk paraudzīties uz dzīvi no cita skatu punkta.
 • VĒRSIS Labs laiks, lai aizstāvētu un sludinātu savu viedokli. Droši piedalies dažādās diskusijās, organizē reklāmas kampaņas, uzstājies auditorijas priekšā. Iespējams, tiksi izraudzīts par kādas domubiedru grupas vadītāju. Nozīmīgu lomu tavā dzīvē spēlēs kāda sieviete, kas kļūs par tavu atbalstītāju. Svētdien atrodi laiku ko pavadīt kopā ar otro pusīti vai izej no mājas, lai iepazītos, ja šobrīd esi viens.
 • DVĪŅI Zvaigznes piedāvā tev labas iespējas izcelties karjeras jomā, ja vien neizmantosi savu varu un ietekmi uz cilvēkiem savtīgi. Biežāk domā ko runā, lai neaizvainotu apkārtējos. Pārvērtēsi kādas attiecības, draudzību. Nedēļas sākums aktīvāks, savukārt, sākot no ceturtdienas vēlams piebremzēt savas darba aktivitātes, neriskēt, būt piesardzīgam ceļā. Toties vari uzņemt viesus, satikt domubiedrus, apmeklēt kultūras pasākumus.
 • VĒZIS Pirmdiena piemērota, lai dotos ceļā. Komandējums būs veiksmīgs. Tomēr kopumā šonedēļ aktuālākas var būt ar mājas dzīvi saistītās lietas. Kāds iespējams, pārvāksies uz jaunu mitekli, cits nodarbosies ar remontu, interjera jautājumiem. Arī bērnu audzināšana, kopā pavadītais laiks sagādās prieku. Brīvajā laikā patiks palasīt filozofiskas dabas grāmatas, papļāpāt ar tuviniekiem par mistiskām tēmām.
 • LAUVA Tev veiksies finanšu lietās, sevišķi, ja darbojies attiecīgā sfērā. Katrā ziņā uzlabojoties naudas stāvoklim, parādīsies arī vēlme patērēties. Tu būsi dāsns pret tuviniekiem, mīļoto cilvēku un nepiemirsīsi arī sevi, iegādājoties kādu sen noskatītu lietiņu. Šajā nedēļā iespējami neprognozējami notikumi, kas var mainīt tavu dzīves nostāju. Nav izslēgts, ka satiksi cilvēku, kurš to veicinās. Pieaugs radošās spējas.
 • JAUNAVA Nedēļas sākumā nebūsi īsti savā ādā. Iespējams, trūks spēka vai ieinteresētības veicamajā uzdevumā. Katrā ziņā labāk gribēsi paslinkot, paņemt brīvsoli nekā strādāt. Labs laiks dažādiem braucieniem, kuru laikā iespējams gan noslēgt izdevīgus līgumus un veidot sadarbības, gan pastāv iespēja satikt interesantus cilvēkus. Veiksies žurnālistiem, tirdzniecības jomā strādājošajiem. Uzmanību prasīs mājās notiekošais, tuvinieku problēmu risināšana.
 • SVARI Būsi optimisma pilns, aktīvi iesaistīsies dažādos projektos. Kolēģi būs priecīgi, redzot tevi savā bariņā, vari uzrīkot kādu pasēdēšanu pie sevis mājās. Pieaugs tavs šarms. Iespējams, kāda persona lolos pret tevi siltas jūtas, kamēr pats to vēl neapzināsies. Veiksmīgi veidosies attiecības ar cilvēkiem no tālienes. Labs laiks, lai mainītu savus ēšanas paradumus, attīrītu organismu vai uzsāktu sportiskas gaitas.
 • SKORPIONS Tu būsi pilns entuziasma, gribēsi kaut ko kardināli mainīt savā vai pat citu cilvēku dzīvē. Intelektuālais potenciāls būs augstā līmenī, kas ļaus bez grūtībām apgūt jaunu vielu, koncentrēties, pieņemt svarīgus lēmumus, izstrādāt dažādus projektus. Izstarosi magnētisku pievilcību, patiksi ne vienam vien pretējā dzimuma pārstāvim. Iespējams, pieaugs vēlme riskēt, iesaistīties avantūriskos pasākumos, un to vairs nevarēs nosaukt par lietderīgu enerģijas pielietošanu.
 • STRĒLNIEKS Pirmdien veiksies mīlas jomā. Savukārt, ceturtdien vari droši doties plānotā ceļojumā, vēl labāk, ja kopā ar mīļoto cilvēku. Šajā nedēļā pastāv labas iespējas izcelties arī profesionālajā kontekstā. Katrā ziņā apkārtējie saskatīs tevī autoritāti, lūgs padomu, uzskatīs par savu garīgo skolotāju. Nepievil viņu cerības! Daži šajā laikā kļūs populāri plašākās aprindās, sevišķi, ja viņu darbs saistīts ar auditoriju, masu medijiem.
 • MEŽĀZIS Nedēļas sākumā turpini iesāktās tendences – apgūsti svešvalodas vai kā citādi paplašini redzesloku. Tieksies pēc dažādiem jauninājumiem, necietīsi rutīnus pasākumus vai ierobežojumus laikā un telpā veicot profesionālos pienākumus. Kāds var nolemt dalīties savās zināšanās ar citiem, kļūstot par darba audzinātāju vai skolotāju. Pastāv labas iespējas uzlabot karjeru, arī sociālo statusu, tomēr tas nozīmēs, ka maz laika atliks privātai dzīvei un mīļotais cilvēks to var ņemt pie sirds.
 • ŪDENSVĪRS Pirmdiena paies romantiskās noskaņās, varbūt pat nolemsi paņemt brīvdienu, lai pabūtu kopā ar mīļoto cilvēku. Arī nedēļas pēdējās divas dienas labprāt pavadīsi mājas atmosfērā. Tomēr arī darbam ir vērts veltīt uzmanību, jo tieši šonedēļ pastāv labas iespējas paplašināt vai uzsākt biznesu. Uzlabosies materiālais stāvoklis, pateicoties taviem slēptajiem talantiem, kas tagad atklāsies. Ārzemju braucienus labāk atlikt.
 • ZIVIS Samērā sarežģīts laiks. Tu rīkosies sev netipiski, līdz ar ko šokēsi līdzcilvēkus. No miermīlīgās un draudzīgās Zivs, kas spēj pielāgoties situācijām un necieš strīdus, pēkšņi pārvērtīsies kašķīgā un greizsirdīgā būtnē. Nav izslēgts, ka mīļotais cilvēks muks no tevis pa gabalu, arī darba kolēģi būs nesaprašanā. Esi piesardzīgs darbojieties ar dokumentiem, jo izklaidības pēc, vari pazaudēt vai izpaust konfidenciālu informāciju. Nedēļas nogalē labāk atpūsties, pie kam vienatnē.