Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atļauj slēgt 4,5 miljonus vērtā elektropārvades līniju trašu tīrīšanas iepirkuma līgumus

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atļāvis «Latvenergo» slēgt līgumus 4,5 miljonus latu vērtajā iepirkumā par elektropārvades līniju trašu tīrīšanu, liecina informācija IUB mājaslapā.

Sūdzības iesniedza četri uzņēmumi - SIA «Fastways», SIA «SSG», SIA «Demil.lv» un SIA «MVR Lux».

IUB lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Kā ziņots, sākotnēji uzņēmēju interese par iepirkumu «Elektropārvades līniju trašu tīrīšana» bija liela - interesi izrādīja 135 pretendenti.

Oktobrī bija publicēti rezultāti, par uzvarētājiem atzīstot AS «Ferrus», SIA «MVR Lux», SIA «Baltic Engineering Service», SIA «Vidzemes energoceltnieks», SIA «Telms», SIA «M&G Projekts», SIA «SSG», SIA «Ošvalki» un SIA «Meraks».

Konkursa rezultāti tika apstrīdēti.

Kā iepriekš norādīja AS «Sadales tīkls», elektroiekārtu nozīmīgums ikviena Latvijas iedzīvotāja ikdienā un visas valsts attīstībā, salīdzinot vidējā sprieguma elektropārvades līnijas ar asinsriti cilvēka ķermenī, kas nodrošina darbību visam organismam, nav apšaubāms. 35% no elektrolīniju trašu tīrīšanas darbiem 2013. un 2014.gadā AS «Sadales tīkls» paveica un veiks pašu spēkiem, taču pārējā apjoma nodrošināšanai nepieciešams piesaistīt citus komersantus.