Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas bobsleja četriniekiem lielisks sniegums Pārksitijā

Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā bobslejā šovakar Pārksitijas trasē ASV  Oskars Melbārdis izcīnīja ceturto vietu, bet Oskars Ķibermanis ieguva sesto vietu. 

Melbārža kvartets iepriekšējā posma diskvalifikācijas dēļ Pārksitijā bija spiests startēt kā pēdējais (24.). Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā uzrādīja labāko starta laiku un līderiem zaudēja tikai 0,10 sekundes. Divu braucienu summā Melbārža četrinieks sacensību uzvarētājiem zaudēja 0,38 sekundes.

Pirmo vietu posmā izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, no kura par 0,35 sekundēm atpalika vācietis Maksimiliāns Ārnds, bet trešais bija krievs Aleksandrs Kasjanovs, kurš Holkombam zaudēja 0,36 sekundes.

Tikai 20 gadus vecais Ķibermanis kopā ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Intaru Dambi pirmajā braucienā no līderiem atpalika par 0,14 sekundēm, ieņemot astoto vietu. Divu braucienu summā Ķibermaņa četrinieks no uzvarētājiem atpalika par 0,41 sekundi.

Atgādinām, ka naktī uz sestdienu divnieku sacensībās Melbārdis/Dreiškens izcīnīja sesto vietu, bet Ķibermanis/Dambis ierindojās 15. vietā.

Nākamais Pasaules kausa posms arī notiks Ziemeļamerikā - jau nākamās nedēļas nogalē bobslejisti sacentīsies Leikplesidas trasē.