Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KHL prezidents: Ja simbolika asociējas ar nacismu, tās lietošana ir jāaizliedz

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidents Aleksandrs Medvedevs intervijā «championat.com» vēlreiz izteicies par Rīgas «Dinamo» piespriesto sodu saistībā ar 17. novembra pasākumu, kurā tika svinēta Latvijas 95. gadu jubileja. 

Lūgts izskaidrot notikumus Rīgā un to, kāpēc iepriekš pieņemtais lēmums tika mainīts, Medvedevs precizē, ka tas esot ticis papildināts. «Turklāt šajā tematikā ir noteiktas Eiropas normas. Mēs izanalizējām visus juridiskos aspektus, uzmanīgi paskatījāmies uz to, kas notika, ņemot vērā visus vēsturiskos faktus, un secinājām, ka notikušais ir nepieļaujams.»

«Klubs ir ne tikai sodīts finansiāli, bet arī brīdināts, ka gadījumā, ja atkārtosies līdzīgas epizodes jebkurā formā, tiks izvirzīts jautājums par Rīgas «Dinamo» nākotni KHL čempionātā,» uzsver līgas prezidents.

«Vai klubs lēmumu uzņēma ar sapratni? Jā. Uzskatu, ka incidents ir izsmelts. Es pats biju notikušā detalizētas izskatīšanas iniciators un uzskatu, ka, lai kāds arī bija pazīstamās simbolikas izcelšanās avots, ja tā asociējas ar nacismu, tās lietošana ir jāaizliedz,» norāda Medvedevs.