Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Braukšanas apstākļi Rīgā apmierinoši; ielās darbojas 33 specializētās tīrīšanas tehnikas

Braukšanas apstākļi Rīgas ielās un uz tiltiem ir apmierinoši, informē  Rīgas domes satiksmes vadības centrs.

No piektdienas pēcpusdienas Rīgas ielās un uz tiltiem kopumā darbojas 33 tehnikas vienības. Uz tiltiem un satiksmes pārvadiem norīkotas astoņas kaisāmās mašīnas, savukārt pilsētas ielās strādā 21 kaisāmā mašīna, lai apstrādātu ielas ar pretslīdes materiāliem. Uz ietvēm darbojas trīs traktorbirstes un četri kaisītāji.

Tā kā gaisa temperatūra pazeminās, plkst. 11 uzņēmums «Rīgas tilti» devies kontrolbraucienā, lai pārbaudītu satiksmes pārvadus un tiltu brauktuves.

Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka pie laika apstākļiem, kad gaisa temperatūra paaugstinās un ik pa laikam snieg slapjš sniegs, līst lietus uz ceļu seguma īsā laikā var veidoties satiksmei bīstams apledojums «melnais ledus». Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā dežurē visu diennakti, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos nekavējoties veiktu maģistrālo ielu un tiltu brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.