Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Žagarkalnā vēl neizdodas atvērt Cīruļkalna trasi

«Žagarkalnā» nedēļas nogalē augstās gaisa temperatūras dēļ nav izdevies atvērt pirmo - Cīruļkalna trasi. Neesot izslēgta iespēja, ka to tomēr izdosies izdarīt trešdienas pēcpusdienā, aģentūrai LETA sacīja «Žagarkalna» komunikācijas speciālists Vadims Kameņevs.

Lai atvērtu trasi, gaisa temperatūrai vajadzēja būt vismaz mīnus trīs grādiem vai, ņemot vērā palielo gaisa mitrumu, vēl zemākai. Taču naktī tā ir noslīdējusi ne zemāk kā līdz mīnus 2,4 grādiem, skaidroja Kameņevs.

Viņš norādīja, ka telefonzvanu skaits liecina, ka atpūtniekiem ir liela interese saistībā ar slēpošanas iespējām.

Kā liecina «Žagarkalna» mājaslapā ievietotā informācija, Cīruļkalna trase ir 180 metrus gara, tā ir salīdzinoši stāvākā no visām slēpošanas kompleksa nogāzēm. Reljefs ir vienmērīgs un līdzens.

Kā iepriekš pastāstīja Kameņevs, pēc Cīruļkalna atvēršanas, līdz ko laika apstākļi būs tam labvēlīgi, tiks atvērtas arī pārējās trases.

Pērn «Žagarkalns» ziemas sezonu sāka 1.decembrī un tā noslēdzās aprīļa vidū.

LETA jau ziņoja, ka lielāko slēpošanas trašu piedāvājums pārsvarā apmeklētājiem tiks atvērts nākamās nedēļas nogalē. «Žagarkalns» kā vienīgā trase apmeklētājiem savu piedāvājumu bija plānojusi atvērt jau šonedēļ.