Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Andrejs Žagars nolēmis iesaistīties politikā; zināms, kurai partijai piesliesies

Bijušais Latvijas Nacionālās operas vadītājs Andrejs Žagars nolēmis iesaistīties politikā, vēsta Latvijas Televīzija.

Žagars nolēmis pieslieties Einara Repšes dibinātajai «Latvijas attīstības» partijai, to Latvijas Televīzijai apstiprināja Žagars.

Žagars nolēmis pieslieties jaunajam politiskajam spēkam, jo jūtot, ka ar savu līdzšinējo darba pieredzi varot dot ieguldījumu politikā.

«Latvijas politikā vairāk ir jānāk radošās inteliģences pārstāvjiem. Ir jāvairo politikā profesionālisms, un izlēmība, lai Latvija kļūtu par veiksmīgu valsti. Es, strādājot ārpus Latvijas, redzu, kāda izskatās Latvija no ārpuses - tai nav moderna un konkurētspējīga tēla. Un tas nav tikai tāpēc, ka tēlu veidojam saraustīti un nesistemātiski. Tas ir arī tāpēc, ka tāda ir mūsu politika, mūsu politiskā vide.To es vēlos ar savu darbu ietekmēt un mainīt», īsziņā Latvijas Televīzijai skaidrojis Žagars.

Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, Žagars varētu būt arī partijas pirmais numurs Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

«Latvijas attīstības» partijas dibināšanas kongress paredzēts tieši pēc nedēļas.

Žagars pašlaik atrodas Prāgā, kur studē opermākslu.