Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laimīgas četras nedēļas «SuperBingo» loterijā; kādai ģimenei - īpaši priecīga dzimšanas diena

Loterijā «SuperBingo» aizvadīto četru nedēļu laikā laimētas astoņas automašīnas, informē «Latvijas Loto» Mārketinga daļas vadītāja Aiga Roziņa.

Viņa informē, ka laimētas «Nissan Juke», «Opel Mokka», «Ford Focus», «Volvo XC 60», divas reizes «Honda Civic», «Opel Meriva» un «Peugeot 2008».

«SuperBingo» svētku programmas ceturtajā izlozē «Nippon Auto» autosalonā tika izlozēta automašīna – «Honda Civic». Uz automašīnas izlozi bija ieradušies divi no trīs iepriekšējā nedēļā izlozētajiem kvīšu numuru īpašniekiem.

Saskaņā ar noteikumiem pretendents, kurš neieradās, zaudēja iespēju pretendēt uz laimestiem. Par automašīnas «Honda Civic» jauno īpašnieku kļuva talsinieks Aleksejs Hofmans, kurš uz izlozi «Nippon Auto» autosalonā bija ieradies kopā ar sievu un dēlu.

Ģimenei šī bija īpaši priecīga diena, jo «Honda Civic» laimēts tieši dēla dzimšanas dienā.

Arī SuperBingo Lielais laimes rats četras nedēļas pēc kārtas apstājās uz kāda no automašīnu sektoriem, kā rezultātā Indra Freimane no Ķekavas novada laimēja «Volvo XC 60», Brigita Dumpe no Rīgas - «Honda Civic», Janīna Krieviņa no Madonas - «Opel Meriva».

Piemēram, svētdien šova skatītāji arī varēja būt liecinieki, kā tiek laimēta automašīna. Šajā reizē par jauna «Peugeot 2008» īpašnieci kļuva Velga Kalniņa no Rīgas.