Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labdarības akcija «Omītes Ziemassvētki»

Spēļu izstrādes studija «Next Level», sadarbībā ar Ziedot.lv un draugiem.lv, rīko labdarības akciju «Omītes Ziemassvētki». Laikā no 9. līdz 15. decembrim, sociālās spēles «Okeānija» lietotāji varēs ziedot, veicot maksājumus spēlē. Savāktie līdzekļi tiks izmantoti, lai izsūtītu dāvanu paciņas vientuļiem sirmgalvjiem visā Latvijā.

Ziemassvētki ir laiks, ko mēs pavadām ar saviem tuviniekiem un draugiem, taču svētku gaidās ne vienmēr atceramies par cilvēkiem, kuri svētkus pavada vieni, bez dāvanām un tuvinieku apsveikumiem. Tie ir vecāka gadu gājuma cilvēki, kas godprātīgi daudzus gadus ir nostrādājuši citu labā, taču tagad dzīvo vienatnē un, bieži vien, visai trūcīgos apstākļos. Šo cilvēku vidū ir bijušie skolotāji un pat Trīs Zvaigžņu ordeņa kavalieri, kuri ar saviem darbiem ir veicinājuši Latvijas attīstību. Spēļu izstrādes studijas «Next Level» darbinieki, sadarbībā ar Ziedot.lv un portālu draugiem.lv, ir apņēmušies parūpēties par to, lai pēc iespējas vairāk vientuļu sirmgalvju visā Latvijā šogad izjustu Ziemassvētku prieku.

Akcijas mērķis ir sagādāt dāvanu paciņas Latvijas vientuļajiem sirmgalvjiem, akcija pirmo reizi norisinājās 2012. gada decembrī. Toreiz Ziedot.lv, sadarbībā ar grupu «Prāta vētra», kā arī vairākiem uzņēmumiem un skolām, savāca līdzekļus, ar kuriem izdevās svētkos pārsteigt 3641 sirmgalvi. Ziedot.lv plānoja šo sirsnīgo projektu pašu spēkiem turpināt arī šogad, taču atzina, ka, lai varētu svētku sajūtu ienest arī tālākos Latvijas nostūros, noderētu kāds sadarbības partneris. Spēļu izstrādes studijas «Next Level» pārstāvji ar lielu prieku piekrita uzņemties līdzekļu vākšanu šim projektam. Andrejs Kļaviņš, «Next Level» valdes loceklis: «Pirmā labdarības akcija - «Uzbūvē Štābiņu Okeānijā» izrādījās ļoti veiksmīga, tāpēc uzskatām, ka noteikti ir vērts turpināt izmantot sociālās spēles kā mediju, lai panāktu kaut ko pozitīvu sabiedrībā.»

Ar šo nodomu prātā, «Next Level» veidotajā sociālajā spēlē «Okeānija», kas šobrīd var lepoties ar vairāk kā 347 000 reģistrētu lietotāju, no 9. - 15. decembrim tiek rīkota labdarības akcija «Omītes Ziemassvētki». Akcijas mērķis ir savākt līdzekļus dāvanu paciņu izsūtīšanai vientuļiem sirmgalvjiem. Vienas paciņas vērtība ir 5 Ls. Visi spēlētāji, kuri akcijas periodā iegādāsies un tērēs spēles iekšējo valūtu - rubīnus, atbalstīs labdarības projektu. Kā piemiņas balviņu, katrs ziedotājs saņem skaistu ziedot.lv ziemeļbriedi, ko novietot uz savas salas. Turklāt, spēlētājiem ir iespēja izvēlēties, kāda veida paciņu viņi vēlas nosūtīt. Paciņu saturā ietilpst patīkamas un noderīgas lietas, ko sirmgalvji ikdienā nevar atļauties, piemēram, kafija, medus un rupjmaize. Katrai paciņai tiks pievienota arī «Next Level» mākslinieku veidota Ziemassvētku kartīte ar kāda «Okeānijas» spēlētāja pašsacerētu Ziemassvētku dzejoli.

Akcijas noslēgumā «Next Level» un draugiem.lv 50% no 9. - 15. decembrī gūtajiem ienākumiem ziedos projektam «Omītes Ziemassvētki». Tad, ar čaklo Ziedot.lv rūķu palīdzību, dāvanu paciņas tiks sasaiņotas un izsūtītas sirmgalvjiem visā Latvijā.